Naturalite

Naturajel

Ürün Fiyatı:69.90TL

Naturalite ürün ailesine yepyeni bir ürün geliştirdik ve Türkiye’de bir ilki başardık.

Sonuçlar tüm müşterilerimiz için çok etkileyiciydi.

NATURAJEL nedir?

30 sn de cildinizdeki tüm ölü derinizi size kesinlikle zarar vermeden bitkisel bir metotla soyan anında antiaging etkiyi tetikleyerek hücre üretimini çoğaltan, bu sayede donuk lekeli ve kırışık cilt görünümünü hızla gidererek canlılık ve tazelik getiren bir jeldir. İnceltici yumuşatıcı ve soyucu mikro küreler, saflaştırıcı esansiyel yağlar ve bitkisel ekstaktlarla doludur.

Kullanımı:

14-20 yas arası haftada 1 kez ihtiyaç duyulan bölgede 20-30 yaş arası haftada 1 ya da 2 kez ihtiyaç duyulan bölgede 30-40 yas arası haftada 2 kez ihtiyaç duyulan bölgede 40 ve üstü yaşlarda haftada 2 ya da maksimum 3 kez ihtiyaç duyulan bölgede kullanılır.

Uygulamanın yapılış şekli:

İhtiyaç duyulan bölgeye el, yüz ve vücut fark etmeden yeterli miktarda sürüldükten sonra hafif bastırarak dairesel ya da ileri geri hareketlerle 30 sn kadar uygulama yapılır ölü derilerin ciltten uzaklaştığı hemen tespit edilecektir. Vücudun uygulama yapılan kısmı daha sonra duru su ile iyice yıkanır. Önerimiz sonrasında bitkisel bir nemlendirici ile cilde nemlendirici takviyesi yapmanızdır. Farkı gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Hangi cilt sorunlarında etkilidir?

Her türlü Kırışıklık, nem kaybı, donuk ve lekeli cilt oluşumun da, selülitli deride, sivilce ve yağlı cilt oluşumunda ayaklardaki her türlü ölü derilerden oluşan sert deri problemlerinde güvenle kullanabilir, anında sonuç alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir